Söküm - Takım - Taşıma

Günümüz yapılarında kullanılan malzemeler olsun tasarım olsun sürekli güncellenmektedir. Bu güncellemeler yapıldıkça ıc tasarımlara da yansımaktadır.

Ofislerimizde kullanılan son teknoloji cihazlar, ofis içi kullandığımız ürünler olsun zaman içinde değişmektedir.

Ofis iç dizaynında kullanılan dolaplarımızda bu değişimden etkilenmektedir. Klasör ve değerli eşyalarımızı güvenli bir şekilde muhafaza etmek istediğimiz dolaplarımız zaman içinde mekân değişikliğinden dolayı sökülüp taşınabilir olmalı.

Kompakt arşiv sistemleri ise devasa olan evrak kalabalığınıza çözüm olmakla birlikte sokulup takılabilir özellikte olan ürünlerdir.

Yeni bir yer mı kiraladınız ? Yada taşınıyormuşsunuz?

İşte tam bu noktada AG ÇELİK devreye giriyor.  Sizin için kompakt arşivlerinizi söküp taşıyor ve önceden göstermiş olduğunuz yere montajını gerçekleştiriyoruz.

İsleyiş semamızdan kısaca bahsetmemiz gerekirse ;firmamız ile yapmış olduğunuz görüşme sonucunda ekiplerimiz kurulum yapılan yere gelerek kesifte bulunuyorlar.

Taşıma esnasında tasıma yolu üzerinde yer alan etkenler belirleniyor.(Merdiven boşluğu, Asansör, parçaların koridor  ve dar alanlardan geçişi ile ilgili). Kurulumun yapılacağı alanın uygunluğu belirleniyor De monte  işlemi başlatılıyor.

Her ürüne parça numarası veriliyor. Firmanızın bu noktada belirleyeceği tek şey kurulumun yapılacağı yon konusunda ekibimize bilgi vermek oluyor.

De monte  işlemi tamamlandığında ,kompakt arşiv sistemi  yine ekiplerimiz tarafından kurulumun yapılacağı alana güvenle ve eksiksiz taşınıyor.

Monte işlemi başlatılıp numara verilen her bir dolap için , gerekli alet ve donanımlar ile birleştiriliyor. Ekiplerimizi  kompakt arşiv sisteminin kurulumundan sonra, firmanızda kompakt arşiv sistemini kullanacak olan yetkilinize kullanımı ile ilgili kısa bir eğitim veriyor. Gerekli  temizlikler  yapıldıktan sonra kurumdan çıkış yapılıyor.

Firmamız kurulum öncesinde kompak arşiv sisteminde meydana gelecek parça eksikliklerini tespit edip tedarik etmektedir.

Bu anlamda başladığımız ısı düzenli, titiz ve zamanında ,taahhüt  ettiğimiz sure içeresinde teslim etmek firmamızın olmaz ise olmazlarındandır.